Naudoti benzininiai automobiliai iki 10 000 € 2026
10 000 € benzinis biudžetas yra optimumas šeimoms, kurios važiuoja <20 000 km/m. (kur dyzelis neapsimoka). Toyota Auris II (2013–2018) — patikimiausias variantas su 1.6 Valvematic varikliu (132 AG, 300K+ km be problemų). Skoda Octavia III 1.4 TSI (140 AG) ir VW Golf VII 1.4 TSI — geriausias kainos/galios santykis. Honda Civic IX — sportiškesnis su 1.8 i-VTEC variklių (139 AG). Visi modeliai Euro 6 standartas (LEZ zonų tinkami) ir turi pilnas serviso istorijas.
Trumpas atsakymas
Iki 10 000 € pasiekiamas vidutinis benzininis segmentas (2014–2018 m.): Toyota Auris II, Corolla E170, Honda Civic IX, Skoda Octavia III 1.4 TSI, VW Golf VII 1.2/1.4 TSI. Kuro sąnaudos 5,8–7,2 l/100 km, vidutinė rida 100–180 tūkst. km.
Top 5 modeliai: benzininiai iki 10 000 €
| Modelis | Metai | Kuro tipas | Kainos diapazonas |
|---|---|---|---|
| Toyota Auris II 1.6 Valvematic | 2013–2017 | Benzinas (1.6 132 AG) | €7 800 – €9 800 |
| Skoda Octavia III 1.4 TSI | 2014–2017 | Benzinas (1.4 TSI 140 AG) | €7 500 – €9 800 |
| VW Golf VII 1.4 TSI | 2014–2017 | Benzinas (1.4 TSI 140 AG) | €8 200 – €9 800 |
| Toyota Corolla E170 1.6 Valvematic | 2014–2018 | Benzinas (1.6 132 AG) | €8 500 – €9 900 |
| Honda Civic IX 1.8 i-VTEC | 2014–2016 | Benzinas (1.8 139 AG) | €7 800 – €9 500 |
Pliusai
- +Euro 6 standartas (LEZ zonų tinkami)
- +Toyota Auris II Valvematic — vienas patikimiausių benzinių variklių
- +VW EA211 (1.2/1.4 TSI po 2014 m.) — chain problemos išspręstos
- +Kuro sąnaudos 5,8–7 l/100 km greitkelyje
- +Šiame segmente daugumai automobilių dar likusi garantija dalims
Minusai
- −VW 1.4 TSI EA211 — vis dar gali turėti sausojo sankabos DSG7 problemas
- −Honda Civic IX — kai kuriais 2014 m. egzempliuose problema su PCV vožtuvu
- −Šiame biudžete 90 % yra Touring Sports / Combi variantai (sportiškiems mažiau)
- −Premium markės (BMW, Audi) šiame segmente — labai aukšta rida (>180K km)
Kodėl rinktis benzininiai iki 10 000 €?
10 000 € benzinis biudžetas yra optimumas šeimoms, kurios važiuoja <20 000 km/m. (kur dyzelis neapsimoka). Toyota Auris II (2013–2018) — patikimiausias variantas su 1.6 Valvematic varikliu (132 AG, 300K+ km be problemų). Skoda Octavia III 1.4 TSI (140 AG) ir VW Golf VII 1.4 TSI — geriausias kainos/galios santykis. Honda Civic IX — sportiškesnis su 1.8 i-VTEC variklių (139 AG). Visi modeliai Euro 6 standartas (LEZ zonų tinkami) ir turi pilnas serviso istorijas.
Ieškote benzininiai iki 10 000 €?
Skambinkite arba palikite užklausą — parinksime variantą per 24 val. Atvežame iš Vokietijos / Olandijos per 14 d.
Užsisakykite užklausą šiame segmente
Parinksime benzininiai iki 10 000 € per 24 val.
Gauti individualų pasiūlymą
Paskambinsime per 15 min darbo valandomis.
Galbūt taip pat domina
Dažniausiai užduodami klausimai: benzininiai iki 10 000 €
Ar VW EA211 1.4 TSI po 2014 m. patikimas?+
VW EA211 (2014+) — pataisyta chain problema, kuri buvo EA111 (2010–2014). 1.4 TSI 140 AG variklis patikimas iki 250 000 km su reguliariu alyvos keitimu (kas 15 000 km, ne kas 30 000 kaip rekomendavo VW). Žinomi gedimai — vandens siurblys (€250–€400 keitimas po 100K km), termostatas (€150).
Kuris geriau — Toyota Auris II ar VW Golf VII šeimai?+
Toyota Auris II Touring Sports (universalas) — geriausias šeimoms. Patikimumas Nr.1 (Valvematic — 300K+ km be problemų), bagažinė 530 l, mažesnės eksploatacijos sąnaudos. VW Golf VII — geresnis vairavimo malonumas + premium salonas. Skirtumas: Auris — praktiškumas, Golf — driving experience.
Ar verta pirkti benzininį automobilį, jei važiuoju 20 000 km/m.?+
20 000 km/m. — riba tarp benzininio ir dyzelinio. Benzininis 1.6 (Auris, Corolla, Octavia 1.4 TSI) — kuro sąnaudos 6,5 l/100 km × 20 000 km × €1,40 = €1 820/m. Dyzelinis 2.0 TDI — 5,2 l/100 km × 20 000 km × €1,55 = €1 612/m. Skirtumas €208/m. — bet benzininis pigesnis pirkimo metu (€1 500–€2 000) ir servise.
Kiek kainuoja Skoda Octavia III metinis išlaikymas?+
Skoda Octavia III 1.4 TSI (2015 m.) vidutinis išlaikymas — €1 300–€1 700/m. TA (€120–€180), kasko (€280–€350), alyvos keitimas kas 15 000 km (€80), padangos (€500/4 vnt., mid-range), Inspection servisas (€250/m.). Kuro sąnaudos 6,2 l/100 km kombinuotame.
Kuris benzininis šiame segmente geriausiai išlaiko vertę?+
Toyota Corolla E170 1.6 Valvematic — geriausia liekamoji vertė (per 5 m. praranda 35–40 %). Toyota Auris II — 38–42 %. VW Golf VII — 42–48 %. Skoda Octavia III — 45–50 %. Honda Civic IX — 48–55 %. Toyota dominuoja dėl patikimumo reputacijos LT rinkoje.